Biuletyn Informacji Publicznej Ogłoszenie o pracę na stanowisko Specjalisty ds. realizacji projektów współfinansowanych z UE - Praca w KG OHP - Ochotnicze Hufce Pracy Komenda Główna

Ochotnicze Hufce Pracy Komenda Główna
Ostatnia aktualizacja strony: 10.09.2019, 11:11

Praca w KG OHP

Strona znajduje się w archiwum.

Czwartek, 26 października 2017

Komenda Główna OHP poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. realizacji projektów współfinansowanych z UE

Nr oferty: KG.ZK.110.5.2017
Liczba stanowisk: 1
Wymiar czasu pracy - pełny etat, 8 godz./dziennie,  40 godz./tygodniowo, jedna zmiana
Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
Wynagrodzenie zasadnicze brutto: do 3 300,00 zł
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce wykonywania pracy: Komenda Główna OHP, Biuro Programów Europejskich i Współpracy Międzynarodowej, Warszawa, ul. Tamka 1

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Praca administracyjno-biurowa, praca przy komputerze. Opracowywanie dokumentów, prace i czynności koncepcyjne i biurowe. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów).

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
W budynku nie występują uciążliwe, szkodliwe czy niebezpieczne warunki pracy.

Zakres zadań:
  • Gromadzenie i analizowanie danych i informacji dot. merytorycznej i organizacyjnej strony realizacji projektów w jednostkach podległych oraz przygotowywanie stosownych informacji (w formie zbiorówek, notatek itp.);
  • Prowadzenie korespondencji z jednostkami terenowymi OHP dotyczącej realizacji projektów;
  • Przygotowywanie materiałów na różnego rodzaju posiedzenia związane z koordynacją projektów współfinasowanych z EFS, realizowanych w Komendzie Głównej OHP;
  • Udział w kursach, szkoleniach, spotkaniach dotyczących programowej działalności Biura;
  • Dokonywanie doraźnych kontroli realizowanych projektów w ramach delegacji służbowych;
  • Opracowywanie i aktualizacja wkładu merytorycznego do materiałów informacyjnych i edukacyjnych z zakresu EFS na potrzeby kadry OHP oraz uczestników projektów;
  • Archiwizacja dokumentów oraz prace organizacyjne.

Wymagania niezbędne:
  • Wykształcenie: wyższe;
  • Doświadczenie zawodowe: 3 lata stażu pracy;
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność analizy i syntezy informacji;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1);
Dokumenty i oświadczenia niezbędne:
  • Życiorys/CV i list motywacyjny;
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia;
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy;
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016, poz. 922)".

Dokumenty należy składać osobiście w kancelarii Komendy Głównej OHP (pok. 101, budynek A), ul. Tamka 1, 00-349 w Warszawie lub za pośrednictwem Poczty Polskiej lub przesłać na adres e-mail: kadrykgohp@ohp.pl w nieprzekraczalnym terminie do: 10.11.2017 r. do godz. 15.45 z wyraźnym dopiskiem w liście motywacyjnym i na kopercie: „odpowiedź na ofertę pracy na stanowisko Specjalista ds. realizacji projektów współfinansowanych z UE”.

Etapy, metody oraz techniki naboru:
  1. Weryfikacja dokumentów aplikacyjnych pod względem spełniania wymagań formalnych.
  2. Rozmowa kwalifikacyjna.

Oferujemy: Umowę o pracę, ciekawe i ambitne zadania, pracę w dużej instytucji, doskonalenie zawodowe.

Uwaga!

Weryfikacja spełniania przez kandydatów wymagań formalnych dokonana zostanie na podstawie dokumentów wymienionych w części „wymagane dokumenty i oświadczenia”. W związku z tym podkreśla się, że kompletne aplikacje to takie, które zawierają wszystkie wymagane dokumenty i własnoręcznie podpisane oświadczenia.

W ofercie należy podać dane kontaktowe – adres e-mail, numer telefonu, adres do korespondencji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się drogą elektroniczną lub telefonicznie z osobami, które spełniają wymagania formalne.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22 578 47 41 wew. 741

Metadane

Data publikacji : 26.10.2017
Data modyfikacji : 19.03.2018
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Zespół Kadr, Szkolenia i Organizacji
Osoba udostępniająca informację:
Katarzyna Majka
Osoba modyfikująca informację:
©1999-2019 Ochotnicze Hufce Pracy Komenda Główna. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL